KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9715176
nr 971 5176
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 2 st, Frans Lindström (1874-1954), signerade, 25x35
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:49:34
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström